До питання про розвиток селітряного промислу в Новгороді-Сіверському

Кедун І. С. До питання про розвиток селітряного промислу в Новгороді-Сіверському

Кедун Іван Станіславович – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

• Стаття присвячена розвитку селітряного промислу на території Новгород-Сіверського. В дослідженні використані як загальновідомі факти, так і матеріали останніх археологічних досліджень. Особлива увага приділяється розгляду нещодавно відкритої в Новгороді-Сіверському селітряної печі. Обґрунтовується висновок щодо місця розташування комплексу по виробництву селітри в ур. Заручав’є, на території міського посаду.
  • селітряний промисел, Новгород-Сіверський, розвиток, ур. Заручав’є, селітряна піч