Нікітін Ю.О. Діяльність органів міського самоврядування по вирішенню господарських та соціально-гуманітарних проблем у другій половині ХІХ ст. (на прикладі Сум)

Нікітін Юрій Олександрович – кандидат історичних наук, доцент, докторант кафедри історії та філософії історії Інституту філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова

• Аналізуються зміни у житті міста і міського населення в результаті діяльності органів міського самоврядування у м. Суми. Розкриваються основні напрямки діяльності самоврядних структур по вирішенню господарських та соціально-гуманітарних проблем.
  • міське самоврядування, м. Суми, господарські проблеми, соціально-гуманітарні проблеми