Нікітін Ю.О. Культурно-господарська діяльність муніципальних структур в останній третині ХІХ ст. (на прикладі Чернігівської губернії)

Нікітін Юрій Олександрович – кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

• Розглядаються основні заходи муніципальних структур з вирішення господарських, соціальних та культурних проблем міст і міського населення Чернігівської губернії в останній третині ХІХ ст.
  • Чернігівська губернія, муніципальних структур, міські думи, водозабезпечення, будівництво, освітлення