Ідріс Н.О. Дослідження кар’єри як фактору, що визначав вибір мови комунікації у містах УСРР за доби «українізації» у 20-х – на початку 30-х рр. ХХ ст.

Ідріс Наталія Олексіївна – викладач кафедри історії України та всесвітньої історії Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка

• У статті ми аналізуємо такий психологічний аспект „українізації” міст УСРР в 20-х – на початку 30-х рр. ХХ ст. як вплив кар’єри на вибір мови комунікації. Проаналізований та обґрунтований досвід минулого необхідний для дієвого та ефективного проведення національної політики сьогодні: у процесі формування національної ідентичності, при подоланні комплексу меншовартості, у розбудові держави.
  • мова комунікації, кар’єра, «українізація»